“Укрнафта” відновила видобуток нафти і газу на Прикарпатті

2023

ТОВ “СП “Укркарпатойл Лтд.” відновило видобуток на Битків-Бабченському родовищі після отримання дозвільних документів від Управління гірничого нагляду та промислової безпеки України.

Зазначимо, ПАТ “Укрнафта” є засновником і учасником цього СП і нині володіє 100% часткою його статутного капіталу.

Найближчим часом фахівці “Укркарпатойл” та “Укрнафти” оцінять технологічні характеристики свердловин після тривалого простою і зможуть спрогнозувати обсяги видобутку. Орієнтуючись на показники 2015 року, відновлення видобутку на зазначеному родовищі дозволить добути до кінця цього року 39 тис. т нафти і 22 млн м³ природного газу, відповідно оцінний обсяг рентних платежів державі становитиме приблизно 160 млн грн, інформує прес-служба “Укрнафти”.

 • Як повідомлялося раніше, видобуток на Битків-Бабченському родовищі було припинено в липні 2015 року, а в травні 2016 року був змушений призупинити видобуток на Леляківському родовищі й інше спільне підприємство “Укрнафти” СП “Каштан Петролеум Лтд.”. Це стало результатом відмови Державної служби геології і надр у продовженні терміну дії цих ліцензій. В результаті зупинки робіт на двох родовищах тільки в 2016 році недоотриманий обсяг вуглеводнів перевищив 75 тис. т нафти і 31 млн м³ природного газу, при цьому держава недоотримала майже 320 млн грн рентних платежів, крім податку на прибуток і ПДВ.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.