«Укрнафта» в першому півріччі отримала 1,3 млрд грн чистого прибутку

2168

У січні-червні 2017 р ПАТ «Укрнафта», згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, отримало чистий прибуток у розмірі 1,336 млрд грн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на OilNews.

При цьому в І півріччі 2016 року компанія мала збиток 10,1 млн грн. Про це свідчать дані її квартальної звітності, оприлюднені в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР).

Причому якщо в 1 кварталі чистий прибуток склав 71,1 млн грн, то у 2-му кварталі – 1,265 млрд грн. Чистий дохід компанії в 1 півріччі 2017 р виріс на 55% до 13,8 млрд грн, в основному за рахунок зростання цін на нафту.

 • У своїй набряклості «Укрнафта» не вказала обсяг видобутку нафти, виробництва нафтопродуктів і аміаку. Також нерозкритими залишилися обсяги продажу нафтопродуктів. При цьому в структурі доходів в 1 півріччі відображено, що 30,6% припадає на продаж нафтопродуктів, 28,7% – на продаж нафти і 7,2% – на продаж аміаку.

  Станом на 30 червня 2017 р борг за податковими зобов’язаннями компанія відобразила в розмірі 13,2 млрд грн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.