«Укргідроенерго» відвідали представники китайської компанії «CNEEC»

3143
 • Метою візиту стало обговорення питань можливої співпраці стосовно реалізації перспективних проектів Укргідроенерго.

  23 липня представники китайської компанії відвідали апарат управління Товариства. Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота ознайомив гостей з діяльністю компанії, перспективами розвитку та проектами у сфері гідроенергетики. Під час зустрічі китайська сторона розповіла про вже реалізовані проекти в сфері енергетики та висловила ідеї щодо можливості своєї участі в реалізації перспективних проектів Укргідроенерго. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укргідроенерго.

  У рамках візиту 24 липня представники компанії «CNEEC» відвідали Дністровську гідроакумулюючу електростанцію (м. Новодністровськ), яка по завершенню будівництва 7-го гідроагрегату стане найбільшою у Європі. Екскурсія станцією розпочалася оглядом панорами  нижнього  майданчику  Дністровської  ГАЕС та нижнього водосховища.

  Далі делегати оглянули  шахту водоводів.

  У приміщеннях станції представники китайської компанії побували у машинній залі,  на пульті управління, а також оглянули гідроагрегати. Після огляду ГАЕС колеги з закордону відзначили сучасність станції, зокрема високий рівень її технічного оснащення та управління.

  Наступного дня  між сторонами в апараті управління Товариства (м. Київ) було підписано Меморандум щодо співробітництва в будівництві гідроелектростанцій в Україні.