“Укргідроенерго” почало будівництво четвертого гідроагрегата Дністровської ГАЕС

1927

Державна компанія “Укргідроенерго” розпочала будівництво другої черги Дністровської гідроакумулюючої електростанції у складі четвертого гідроагрегату.

Як зазначив генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота, розвиток Дністровської ГАЕС забезпечить енергетичну незалежність України. Передає EcoTown, з посиланням на Цензор.

«Кожен новий гідроагрегат – це більш стабільна робота енергетичної системи, це альтернативна енергетика, яка в тому числі буде використовуватись для сонячної та вітрової енергетики, – пояснює він. – Разом з тим це нові робочі місця, нові замовлення для нашої промисловості, адже третина кошторису піде на високотехнологічне обладнання українських підприємств, де завдяки замовленням “Укргідроенерго” будуть мати роботу понад 9000 працівників”.

16 березня Кабмін України затвердив проект будівництва четвертого гідроагрегату Дністровської ГАЕС, який буде мати потужність у насосному режимі – 421 МВт і 324 МВт у генеруючому режимі, що дозволить здійснювати додаткове добове регулювання енергосистеми України і забезпечить аварійний резерв.

Програму розвитку гідроенергетики до 2026 року, яка передбачає збільшення в два рази її частки в енергетичному балансі країни – до 15,5%, а також збільшення виробничих потужностей на 3500 МВт (на даний момент гідроелектростанції генерують близько 5000 МВт). Кабінет міністрів України затвердив 13 липня 2016 року.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.