“Укргазвидобування” збільшить виробництво скрапленого газу для власних потреб

1978

Держкомпанія планує впровадити виробництво скрапленого газу на Лютнянський і Святогірському родовищах, але тільки для доставки до газорозподільних мереж.

ПАТ “Укргазвидобування” (УГВ) розглядає можливість впровадження установок з виробництва стисненого / зрідженого газу на Лютнянський (Закарпатська обл.) І Святогірському (Харківська обл.) Газоконденсатних родовищах.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

У компанії пояснюють, що родовища знаходяться далеко від наявної системи газопроводів, а в областях відсутня нафтогазоконденсатного інфраструктура. Тому УГВ хоче застосувати альтернативну технологію для збору і підготовки газу – “віртуальні газопроводи”, замість того, щоб будувати нові газопроводи.

- РЕКЛАМА -
  • Замість будівництва нових газопроводів на точках видобутку газу компанія хоче побудувати установки по виробництву стисненого/зрідженого газу (CNG/LNG) з подальшим транспортуванням в автомобільних цистернах.

    На газовому родовищі газ зріджуватиметься або стискатися і транспортуватися в автоцистернах до газопроводів, регазіроваться і направлятися споживачеві через розподільні мережі.

    Для пілотних проектів УГВ на Лютнянський і Святогірському родовищах запрошує контрагентів, які нададуть установки зі стиснення/зрідження газу в оренду (лізинг).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.