“Укргазвидобування” збільшить виробництво скрапленого газу для власних потреб

1996

Держкомпанія планує впровадити виробництво скрапленого газу на Лютнянський і Святогірському родовищах, але тільки для доставки до газорозподільних мереж.

ПАТ “Укргазвидобування” (УГВ) розглядає можливість впровадження установок з виробництва стисненого / зрідженого газу на Лютнянський (Закарпатська обл.) І Святогірському (Харківська обл.) Газоконденсатних родовищах.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

У компанії пояснюють, що родовища знаходяться далеко від наявної системи газопроводів, а в областях відсутня нафтогазоконденсатного інфраструктура. Тому УГВ хоче застосувати альтернативну технологію для збору і підготовки газу – “віртуальні газопроводи”, замість того, щоб будувати нові газопроводи.

 • Замість будівництва нових газопроводів на точках видобутку газу компанія хоче побудувати установки по виробництву стисненого/зрідженого газу (CNG/LNG) з подальшим транспортуванням в автомобільних цистернах.

  На газовому родовищі газ зріджуватиметься або стискатися і транспортуватися в автоцистернах до газопроводів, регазіроваться і направлятися споживачеві через розподільні мережі.

  Для пілотних проектів УГВ на Лютнянський і Святогірському родовищах запрошує контрагентів, які нададуть установки зі стиснення/зрідження газу в оренду (лізинг).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.