“Укргазвидобування” збільшить виробництво скрапленого газу для власних потреб

2043
 • Держкомпанія планує впровадити виробництво скрапленого газу на Лютнянський і Святогірському родовищах, але тільки для доставки до газорозподільних мереж.

  ПАТ “Укргазвидобування” (УГВ) розглядає можливість впровадження установок з виробництва стисненого / зрідженого газу на Лютнянський (Закарпатська обл.) І Святогірському (Харківська обл.) Газоконденсатних родовищах.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

  У компанії пояснюють, що родовища знаходяться далеко від наявної системи газопроводів, а в областях відсутня нафтогазоконденсатного інфраструктура. Тому УГВ хоче застосувати альтернативну технологію для збору і підготовки газу – “віртуальні газопроводи”, замість того, щоб будувати нові газопроводи.

  Замість будівництва нових газопроводів на точках видобутку газу компанія хоче побудувати установки по виробництву стисненого/зрідженого газу (CNG/LNG) з подальшим транспортуванням в автомобільних цистернах.

  На газовому родовищі газ зріджуватиметься або стискатися і транспортуватися в автоцистернах до газопроводів, регазіроваться і направлятися споживачеві через розподільні мережі.

  Для пілотних проектів УГВ на Лютнянський і Святогірському родовищах запрошує контрагентів, які нададуть установки зі стиснення/зрідження газу в оренду (лізинг).

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.