ПАТ «Укргазвидобування» запустила нову свердловину із найбільшим видобутком з часів незалежності України

2717

ПАТ «Укргазвидобування» ввела в промислову експлуатацію нову свердловину в Харківській області з дебітом понад 1 млн куб. м. газу на добу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ. Передає Національний промисловий портал.

Відзначається, що нова свердловина введена в експлуатацію газопромисловим управлінням «Полтавагазвидобування» на Краснокутському родовищі і має глибину 5500 м. Пластовий тиск – понад 1000 атмосфер.

Компанія впевнено рухається до мети« 20/20 ». За час незалежності України таких свердловин в «Укргазвидобуванню» ще не було. Розробка нових та існуючих родовищ є ключовою складовою стратегії нарощування видобутку підприємства, при якій забезпечення енергонезалежності України – перш за все, – зазначив голова правління ПАТ Олег Прохоренко.

В 2017 році «Укргазвидобування» планує пробурити близько 100 свердловин . За їх рахунок компанія очікує приросту видобутку газу в 400-600 млн м куб.

 • До 2020 року «Укргазвидобування»  планує інвестувати  $3 млрд в закупівлю і модернізацію бурових верстатів, а також в залучення сторонніх підрядних організацій для проведення відповідних робіт на родовищах підприємства.

  За підсумками 2016 р «Укргазвидобування»  збільшила видобуток  газу на 0,5% (+74,7 млн куб. М) – до 14,6 млрд куб. м.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.