«Укргазвидобування» встановило максимальний добовий видобуток блакитного палива

2119

АТ «Укргазвидобування» 7 жовтня 2018 року перетнуло відмітку у 43 млн кубометрів добового видобутку блакитного палива, що є максимальним значенням за останні шість років.

Середній добовий видобуток газу за 7 жовтня склав 43,1 млн куб. м, що на 0,6 млн куб. м більше за фактичні показники аналогічного періоду 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Нагадаємо, що в умовах стримування розвитку нової ресурсної бази та природного падіння видобутку газу АТ «Укргазвидобування» використовує різні шляхи збільшення обсягів видобутку на існуючих родовищах.

  • Зокрема, збільшити показник середньодобового видобутку вдалося за рахунок збільшення кількості операцій з інтенсифікації. Так, за 9 місяців 2018 року було виконано 518 колтюбінгових операцій з додатковим видобутком 208 млн куб. м, 191 операцію з капітального ремонту свердловин з додатковим видобутком 184 млн куб. м. та 134 операції з ГРП з додатковим видобутком 205 млн куб. м.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.