Укргазвидобування визначило хорватську Crosco переможцем ще одного лота по тендеру на буріння

2505

Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd (Хорватія) виграло вже 2 з 15 лотів тендеру ПАТ “Укргазвидобування” (УГВ) на бурові роботи в Харківській та Полтавській областях в 2017-2019 рр.

Згідно з повідомленням в системі закупівель ProZorro, УГВ планує укласти з Crosco договір вартістю 792,581 млн грн (з ПДВ). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Uaenergy.com.ua.

УГВ до визнання Crosco переможцем по лоту №8 відхилив пропозиції п’яти інших компанії.

 • Раніше УГВ визнало “Спецмехсервіс” переможцем по лоту №1 (вартість контракту 397,422 млн грн), Crosco – переможцем по лоту №10 (вартість контракту 786,462 млн грн).

  Як повідомлялося, “Укргазвидобування” в кінці жовтня 2016 року оголосило тендер із залучення зовнішніх підрядників на бурові роботи сумарною очікуваною вартістю 13 млрд 35,51 млн грн (з ПДВ).

  В аукціонах взяли участь 15 компаній, зокрема, “Північгазресурс”, “Вікторіос компані”, Drilling Energy Technics Limited, ДП “Сміт Юкрейн”, ТОВ “Спецмехсервіс”, ТОВ “Полтава Сервісіз”, ДП “Белоруснефть”, Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd, НАК “Надра України”, G-Drilling SA, ТОВ “Горизонти”, KCA Deutag Drilling GmbH, ТОВ “Полтавське підприємство бурових робіт”, Xinjiang Beiken Energy Engineering Co, Hydro Drilling Srl.

  Максимальна кількість учасників в аукціоні було 13 (лоти №2 і №3), мінімальне – сім (лот №13).

  За словами глави УГВ Олега Прохоренко, тендер для кожного з залучених 15 бурових верстатів проводиться за формулою 2 + 2 + 2, “тобто для кожного верстата – замовлення на дві свердловини з наступною опцією продовження ще 2 + 2, якщо нас влаштує якість і термін перших двох. Це фактично програма робіт на шість свердловин на три роки”.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.