“Укргазвидобування” в I кварталі 2017 року збільшило реалізацію нафтопродуктів на 8,7%

1435

ПАТ “Укргазвидобування” в січні-березні 2017 року збільшило реалізацію нафтопродуктів на 8,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 126,6 тис. тонн, повідомила прес-служба компанії.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її даними, в грошовому еквіваленті зростання продажів склав 74% у порівнянні з першим кварталом 2016 року – до 2,108 млрд грн.

- РЕКЛАМА -
 • Крім того, поставки нафтопродуктів на експорт в січні-березні-2017 зросли на 77,6% – до 39,9 тис. тонн, у грошовому еквіваленті – втричі, до 498,1 млн грн.

  Ми бачимо зростаючий інтерес гравців ринку до нашого продукту, який за своєю якістю не поступається продукції виробництва провідних європейських нафтопереробних заводів. Зі свого боку компанія зробить все, щоб кожен український водій мав бажання і можливість керувати не імпортним, а своїм, українським, Шебелинським якісним паливом, – наводяться в повідомленні слова директора з комерційних питань УГВ Сергія Федоренка.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • olpkol

   Я щось не вкурив – який в біса “експорт”?
   Якщо ми імпортуємо все з кацапії та білорусі?!