«Укргазвидобування» отримала два спецдозволи на користування надрами у Львівській та Сумській областях

1989
З відкритих джерел
З відкритих джерел

Державна служба геології та надр видала ПАТ «Укргазвидобування» два нових спеціальні дозволи на користування надрами у Львівській та Сумській областях. Про це йдеться в наказі служби №501 від 27 грудня 2016 р

Згідно з документом, держкомпанія отримала ліцензію на видобуток на Бережницькому родовищі природного газу у Львівській області та на геологічне вивчення з подальшим видобуванням на Марченковской нафтогазоносної площі в Сумській області.
Спецдозволу видані строком на 20 років.

Для довідки: «Укргазвидобування» – публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

- РЕКЛАМА -
 • Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу ПАТ входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережу з 18 АЗС в Харківській обл.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Блін! Як же довго вони там “рожають”!
   Китай за минулий рік збільшив видобуток сланцевого газу з 0 до 5 млрд кубів…
   Ці товсті рила муму тягають….
   Телепні..

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here