“Укргазвидобування” інвестує у відновлення ліквідованих свердловин

3567

ПАТ «Укргазвидобування» оголосило тендер на залучення зовнішнього підрядника задля проведення робіт з відновлення видобутку вуглеводнів на ліквідованих свердловинах компанії

Кількість таких свердловин перевищує 1900 шт. На думку фахівців компанії ліквідовані раніше свердловини можуть мати потенціал видобутку у майбутньому, але потребують додаткових інвестицій.

Тому Укргазвидобування вважає за доцільне здійснювати відновлення ліквідованих свердловин із залученням потенційних сторонніх підприємств, що готові взяти на себе геологічні, технічні та економічні ризики.

«Укргазвидобування вже має негативний досвід роботи зі спільної діяльності, коли шахрайськими методами виводили одні з найкращих діючих свердловин, від яких прибуток отримувала не держава, а приватні компанії. Із запропонованими на тендер свердловинами такого вже не буде. Більш того, ми впевнені, що після відновлення вони знову даватимуть газ на користь споживачу», – зазначив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко

Згідно з інвестиційного проекту, інвестор отримуватиме фіксовану плату за кожну тисячу кубометрів газу, піднятого з відновлених свердловин, в той же час, право власності на газ залишається у державної компанії.  Усі умови для потенційних інвесторів будуть доступні протягом місяця у тендерній документації, яка є публічною інформацією та викладена на сайті Prozorro й офіційному сайті ПАТ «Укргазвидобування».


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.