«Укренерго» спільно з угорською компанією Mavir модернізують велику експортну лінію електропередач

1953

Національна енергетична компанія «Укренерго» і угорський оператор системи передачі Mavir домовилися до 1 квітня розробити і фіналізувати загальний план модернізації великої міждержавної повітряної лінії 750 кВ Західноукраїнська – Альбертирша.

До кінця 2019 року компанія MAVIR для надійного енергопостачання регіону Кишварда намір побудувати нову підстанцію 750/400 кВ Саболчбака (Бака), на яку буде заведена міждержавна повітряна лінія 750 кВ Західноукраїнська – Альбертирша. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Для цього Укренерго проведе додаткову транспозицію (зміна взаємного розташування проводів окремих фаз лінії для мінімізації відхилень напруги по фазах ПЛ 750 кВ від номінальної) проводів, а також організовує оптико-волоконний канал зв’язку на суміжних повітряних лініях 220-400 кВ, що йдуть в Угорщину.

 • Здійснити переконфігурацію лінії заплановано до кінця 2019 року.

  Для Укренерго модернізація міждержавної ПЛ 750 кВ Західноукраїнська – Альбертирша – це посилення надійності існуючих зв’язків між ОЕС України і енергосистемою континентальної Європи, вкрай важливо при майбутньої синхронній роботі енергосистеми України з ENTSO-E.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.