Укренерго поглиблює співпрацю з Канадою

1781

Завершився візит до Канади делегації Укренерго  у складі керівника компанії Всеволода Ковальчука, директора з комунікацій та міжнародного співробітництва Михайла Бно-Айріяна, керівника групи адміністрування комерційного обліку Олександра Карпенка та начальника відділу балансуючого ринку Романа Грабчака. Візит відбувся на запрошення уряду провінції Альберта. Метою поїздки було ознайомлення з канадським досвідом розвитку галузі електроенергетики та практичними можливостями для реформування Укренерго.

Нагадаємо, у листопаді минулого року представники уряду провінції Альберта відвідали Укренерго з візитом та запросили керівництво Укренерго до Канади для більш детального вивчення досвіду роботи операторів її енергосистеми.

В ході візиту менеджери Укренерго провели зустрічі з керівництвом електроенергетичних компаній Канади, компаній, що надають послуги з будівництва ліній, а також провели переговори з системним оператором AESO.

- РЕКЛАМА -
  • За результатам зустрічі, представники канадської сторони висловили зацікавленість у розвитку співробітництва між нашими країнами. Фіналізувати напрацювання сторони домовились під час майбутнього візиту представників уряду провінції Альберта в Україну восени 2017 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here