Український винахідник зробив інноваційний пристрій “MaGGeR” що виробляє енергію з магнітного поля

5137

MaGGeR – інноваційний пристрій, який постійно виробляє електричну енергію при взаємодії магнітного поля зі спіраллю, без стороннього механічного впливу. Джерелом енергії в даному генераторі, в залежності від необхідної потужності, є феритовий або неодимовий постійний магніт. Повідомляє Національний промисловий портал.

На даний момент майже абсолютно всі портативні зарядні пристрої (powerbank) використовують в своїй основі літій-іонний акумулятор обмеженою ємності, що призводить до обмеженої кількості зарядок портативної техніки без додаткової підзарядки самого powerbank’а. Це в свою чергу зменшує ресурс роботи батареї в зарядному пристрої, так як все літій-іонні акумулятори мають встановлене виробником кількість циклів «заряд-розряд». Також існують на ринку зарядні пристрої, що використовують сонячні батареї, але і вони не позбавлені недоліків вищеописаних зарядок, також до їх недоліків можна віднести неможливість їх підзарядки від сонця в похмурі дні або в темний час доби.

Генератор безперервно виробляє електричну енергію при взаємодії з магнітним полем магніту протягом великої кількості часу, поки магніт не втратить свої магнітні властивості (приблизно 15-20 років).
Таким чином, MaGGeR є джерелом поновлюваної енергії і він перевершує всі на даний момент існуючі на ринку портативні зарядні пристрої з будь-ємністю акумулятора вбудованого в них.

Переваги “MaGGeR”

 • 1. Генератор безперервно виробляє електричну енергію при взаємодії з магнітним полем магніту протягом великої кількості часу, поки магніт не втратить свої магнітні властивості (приблизно 15-20 років). Таким чином, він перевершує всі на даний момент існуючі на ринку портативні зарядні пристрої з будь-ємністю акумулятора вбудованого в них.
  2. Невеликі габаритні розміри. Генератор розміром 5 × 5 см. Може виробляти 10-20 Ватт потужності, якої цілком достатньо, щоб мати можливість заряджати телефон або планшет.
  3. Екологічність. Магнітний генератор є джерелом поновлюваної енергії не завдає шкоди навколишньому середовищу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.