EcoTown
EcoTown

Український енергетичний стартап Ecoisme почав приймати замовлення на сенсори для розумного та економного будинку.

Про запуск продукту команда оголосила на найбільшій у світі виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show, яка проходила у Лас-Вегасі (CES) з 4 по 8 січня, передає Ain.ua, за матеріалами EcoTown.

Стартап пропонує декілька модифікацій продукту: для тих, у кого є сонячні панелі, і для тих, хто ще їх не придбав. Обидві варіації розпізнають пристрої та надають дані з використання електроенергії. Версія для сонячних панелей також розпізнає, яка електроенергія використовується на даний момент: сонячна або мережева, попереджає, якщо сонячна електроенергія закінчилася, а також надає інформацію про ціни на електроенергію. Ecoisme підтримує роботу з більшістю типів інверторів.

Також Ecoisme працює з однією, трьома фазами і спліт.

«Ecoisme показує хороший результат як при 220В/50Гц, так і при 110В/60Гц, – розповідає керівник стартапу Іван Пасічник. – Ми перевіряємо сенсор в різних умовах: як у Північній Америці, так і в Європі з різними типами лічильників і мереж – прогрес очевидний, враховуючи всі умови і сприятливий привід – CES17, вирішили не відкладати і запустити попередні замовлення».

Наразі Ecoisme знаходиться на фінальній стадії підготовки до виробництва.

«У 2015 році Ecoisme зібрав на Indiegogo потрібну суму і близько 500 попередніх замовлень – однак запускати виробництво на таку кількість дуже складно, – пояснив Іван Пасічник. – Тому ми вирішили зібрати додаткові попередні замовлення через сайт та знизити ціну: зокрема, сенсори вартістю $300 в рамках передпродажів будуть коштувати $200, а сенсори за $400 – $300».

Також Ecoisme запустився 4 січня на Product Hunt і відразу потрапив у тренди.

У 2016 році Ecoisme отримав на виставці CES звання кращого інноваційного рішення в категорії Smart Home.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ
Головний редактор Національного промислового порталу