Головна Новини Енергетика Україна збільшила закачування газу з Європи

Україна збільшила закачування газу з Європи

1426
Фото (с) Сьогодні
Фото (с) Сьогодні

Добовий обсяг закачування збільшений в два рази – до 41 млн куб.м

Україна з 1 травня цього року вдвічі збільшила добову закачування газу з Європи до 41 млн куб.м газу на добу. Про це повідомляє УНН, передає Країна.

За словами прес-секретаря ПАТ “Укртрансгаз” Максима Білявського, добовий обсяг закачування збільшений в два рази – до 41 млн куб.м.

- РЕКЛАМА -
 • Белявський також розповів, що починаючи з травня збільшилася вдвічі заявка на імпорт газу зі Словаччини – до 32,5 млн куб.м газу на добу. При цьому добова закачування газу з Угорщини склала 0,5 млн куб.м на добу, а з Польщі – 2,3 млн куб.м на добу.

  Нагадаємо, в “Укртрансгазі” не виключили збільшення закачування газу з Європи в травні. У квітні імпорт з ЄС склав 22,3 млн куб.м.

  Як повідомляла “Країна”, Україна втратила п’яту частину запасів газу в підземних сховищах.

  Раніше через холоди Україна також удвічі збільшила добовий відбір газу. Через різке похолодання в Україні вдвічі збільшила добовий відбір газу з підземних сховищ (ПСГ) в порівнянні з 1 січня – до 100 млн куб м.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here