Україна зацікавлена у поновленні поставок електроенергії у Молдову – Гройсман

1860
 • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом. Глави Урядів обговорили актуальні питання співробітництва країн, зокрема у торговельно-економічній та енергетичній сферах.

  Володимир Гройсман привітав рішення Уряду Молдови відмінити обмежувальні заходи на українську м’ясо-молочну продукцію у 2017 році. Повідомляє Національний промисловий портал, за матеріалами Урядового Порталу

  Прем’єр-міністр підтвердив запрошення Главі Уряду Молдови взяти участь у зустрічі глав урядів країн-членів ГУАМ та бізнес-форумі у її рамках, які планується провести в Києві.

  Володимир Гройсман запропонував провести перше з 2011 року засідання Міжурядової комісії в квітні – травні цього року в Україні. Він також позитивно оцінив результати зустрічі співголів міжурядової комісії України та Молдови – Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва і Віце-прем’єр-міністра економіки Республіки Молдова Октавіана Калмика – в листопаді 2016 року в Кишиневі.

  Серед інших питань порядку денного двосторонніх відносин Прем’єр-міністри країн обговорили зокрема так звані «пакетні домовленості» щодо Дністровського комплексного гідровузла. У цьому контексті Глава українського Уряду запропонував доручити відповідним міністерствам і відомствам провести протягом лютого цього року переговори для вироблення остаточних рішень.

  Окремо Володимир Гройсман також зауважив зацікавленість України у відновленні поставок електроенергії на ринок Молдови та готовність взяти участь у відповідному тендері.

  1 коментар

  1. Тупий дурачок реалізує основну комсомольську мрію – долари!
   У нас в місті мер заявив що нічний тариф на освітлення міста підняли з 0,56 до 2 грн…..
   Зате “гройсмани” будуть “експортувати електрику в молдову” щоб комсомольці та бандити при владі заробили доларів…

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.