Україна зацікавлена у поновленні поставок електроенергії у Молдову – Гройсман

1835

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павлом Філіпом. Глави Урядів обговорили актуальні питання співробітництва країн, зокрема у торговельно-економічній та енергетичній сферах.

Володимир Гройсман привітав рішення Уряду Молдови відмінити обмежувальні заходи на українську м’ясо-молочну продукцію у 2017 році. Повідомляє Національний промисловий портал, за матеріалами Урядового Порталу

Прем’єр-міністр підтвердив запрошення Главі Уряду Молдови взяти участь у зустрічі глав урядів країн-членів ГУАМ та бізнес-форумі у її рамках, які планується провести в Києві.

- РЕКЛАМА -
 • Володимир Гройсман запропонував провести перше з 2011 року засідання Міжурядової комісії в квітні – травні цього року в Україні. Він також позитивно оцінив результати зустрічі співголів міжурядової комісії України та Молдови – Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва і Віце-прем’єр-міністра економіки Республіки Молдова Октавіана Калмика – в листопаді 2016 року в Кишиневі.

  Серед інших питань порядку денного двосторонніх відносин Прем’єр-міністри країн обговорили зокрема так звані «пакетні домовленості» щодо Дністровського комплексного гідровузла. У цьому контексті Глава українського Уряду запропонував доручити відповідним міністерствам і відомствам провести протягом лютого цього року переговори для вироблення остаточних рішень.

  Окремо Володимир Гройсман також зауважив зацікавленість України у відновленні поставок електроенергії на ринок Молдови та готовність взяти участь у відповідному тендері.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Тупий дурачок реалізує основну комсомольську мрію – долари!
   У нас в місті мер заявив що нічний тариф на освітлення міста підняли з 0,56 до 2 грн…..
   Зате “гройсмани” будуть “експортувати електрику в молдову” щоб комсомольці та бандити при владі заробили доларів…

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here