Україна у січні 2018 року збільшила імпорт сирої нафти і газового конденсату на 58%

1842

Україна у січні 2018 року імпортувала сирої нафти і газового конденсату в грошовому вираженні на $38,5 мільйона, що на 57,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

Основні поставки нафти (93,9%) були здійснені з Азербайджану – на суму $36,2 мільйона та Ірану (4,8%) – $1,8 мільйона, з інших країн було поставлено сировини на $498 тисяч.

З недавнього часу основним постачальником нафти в Україну став Азербайджан. Це поставки сировини для потреб Кременчуцького НПЗ компанії «Укртатнафта». Цей же гравець за довгостроковим контрактом закуповує газовий конденсат у Ірану. Також в січні на українському ринку з’явився ще більш «екзотичний» постачальник – Алжир. Один з приватних трейдерів імпортував газовий конденсат з цієї країни, – заявив аналітик консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, Олександр Сіренко.

- РЕКЛАМА -
  • Також він додав, що сприятливим фактором для імпорту нафтової сировини в Україну в січні стали низькі ціни на нафту на світовому ринку.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here