Для виконання цього завдання Україна планує наростити обсяг геологорозвідувальних робіт.

Україна розраховує почати експорт природного газу після 2020 року за рахунок збільшення видобутку ресурсу всередині країни.

Така мета міститься в оприлюдненій Енергетичної стратегії України до 2035 року, затвердженої Кабміном.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на apostrophe.ua.

“Основні заходи щодо реалізації стратегічних цілей в газовому секторі: до 2020 року і в подальшому здійснення необхідних заходів для забезпечення потреб України в обсягах природного газу власного видобутку з подальшою можливістю початку його експорту”, – йдеться в документі.

Для виконання цього завдання Україна планує наростити обсяг геологорозвідувальних робіт, збільшити обсяги буріння, зокрема, на глибоких горизонтах, а також удосконалити і забезпечити стабільність фіскального режиму.

Стратегія передбачає збільшення обсягу геологорозвідувальних робіт для забезпечення приросту ресурсної бази, зростання обсягів розвідувального та експлуатаційного буріння, зокрема, на глибоких горизонтах, а також вдосконалення і забезпечення стабільності фіскального режиму.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу