Україна планує стати експортером природного газу

1932

Для виконання цього завдання Україна планує наростити обсяг геологорозвідувальних робіт.

Україна розраховує почати експорт природного газу після 2020 року за рахунок збільшення видобутку ресурсу всередині країни.

Така мета міститься в оприлюдненій Енергетичної стратегії України до 2035 року, затвердженої Кабміном.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на apostrophe.ua.

“Основні заходи щодо реалізації стратегічних цілей в газовому секторі: до 2020 року і в подальшому здійснення необхідних заходів для забезпечення потреб України в обсягах природного газу власного видобутку з подальшою можливістю початку його експорту”, – йдеться в документі.

 • Для виконання цього завдання Україна планує наростити обсяг геологорозвідувальних робіт, збільшити обсяги буріння, зокрема, на глибоких горизонтах, а також удосконалити і забезпечити стабільність фіскального режиму.

  Стратегія передбачає збільшення обсягу геологорозвідувальних робіт для забезпечення приросту ресурсної бази, зростання обсягів розвідувального та експлуатаційного буріння, зокрема, на глибоких горизонтах, а також вдосконалення і забезпечення стабільності фіскального режиму.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.