Україна планує постачати обладнання для нафтопереробної промисловості Білорусі

1579

Україна зацікавлена в недалекому майбутньому постачати обладнання для нафтопереробної промисловості Білорусі, а також брати участь у енергетичних проектах. В свою чергу, українську сторону цікавить питання переробки нафтопродуктів на потужностях білоруських підприємств.

Про це було заявлено прес-службою віце-прем’єр міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Це, а також інше коло питань були розглянуті на 25-му засіданні Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Повідомляє Національний промисловий портал.

Зокрема, інтерес білоруської сторони полягає у постачанні українського обладнання для переробки, транспортування і зберігання нафти і газу. Також за словами Зубка є великі перспективи і потенціал у сфері транспортування нафти через територію України в Білорусь. На даний момент відпрацьовується техніко-економічні аспекти постачання нафти з використанням українських трубопроводів на білоруські НПЗ.

- РЕКЛАМА -
  • За підсумками засідання Зубко повідомив, що сторони також обговорили питання переробки нафти на умовах давальницької сировини на потужностях білоруських підприємств. Крім того, обговорювалися питання подальшого виходу світлих нафтопродуктів в треті країни.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here