Україна наростила запаси вугілля на 3%

1516

Запаси дефіцитного антрацитового вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 27 червня по 5 липня поточного року збільшилися на 3% – до 698,3 тис. тонн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості, передає Національний промисловий портал, з посиланням на businessua .

При цьому запаси вугілля газової марки скоротилися на 3,6% – до 1759 тисяч тонн з 1824000 тонн. В цілому запаси твердого палива на складах ТЕС за тиждень скоротилися на 1,8% – до 2457 тисяч тонн. 

Україною через бойові дій на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентрована в Донецькій і Луганській областях, районах, підконтрольних бойовикам. Дефіцит вугілля позначається на роботі електростанцій, які змушені знижувати виробничі потужності. Для стабільної роботи енергосистеми раніше дефіцитний антрацит імпортувався з ПАР і завозився з непідконтрольною території України. Особливо гостро постало питання постачання вугіллям теплової генерації після початку блокади поставки вугільної продукції із зони АТО в кінці січня 2017 року.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.