Україна на 15% збільшила свій вугільний запас

1432

Запаси дефіцитного антрацитового вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 3 по 10 травня поточного року збільшилися на 15,3% – до 396 тис. тонн, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Про це пише УНІАН. Передає UBR.

При цьому запаси вугілля газової марки збільшилися на 6,8% – до 1,704 млн т з 1,596 млн тонн.

В цілому запаси твердого палива на складах ТЕС за тиждень збільшилися на 8,2% – до 2,1 млн тонн.

 • Довідка УНІАН. Україна через бойові дій на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентрована в Донецькій і Луганській областях, в районах, підконтрольних бойовикам. Дефіцит вугілля позначається на роботі електростанцій, які змушені знижувати виробничі потужності . Для стабільної роботи енергосистеми раніше дефіцитний антрацит імпортувався з ПАР і завозився з непідконтрольною Україні території. Особливо гостро постало питання постачання вугіллям теплової генерації після початку блокади поставок вугільної продукції із зони АТО в кінці січня 2017 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  2 КОМЕНТАРІ

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.