Україна домовляється про постачання вугілля з найбільшою американською компанією

2375

З’явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис тонн вугілля з США, тобто одного судна-вуглевоз

Українська сторона веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з найбільшої вугледобувної компанією Америки – XCOAL Energy & RESOURCES.

Про це йдеться в статті “Дзеркала тижня“, передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Основні переговори української сторони ведуться з найбільшої вугледобувної компанією Америки – XCOAL Energy & RESOURCES. Ця компанія веде видобуток в Західній Вірджинії і Пенсільванії, продаючи вугілля різної твердості і антрацит, але в основному металургійним компаніям, – йдеться в статті.

Відзначається, що через два морських порти, що належать даній компанії, в середньому імпортується 16 млн тонн вугілля на рік.

 • Автори статті вказують, що в червні Пенсільванію відвідала делегація з України.

  Великого контракту поки немає. Зате з’явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис. Тонн вугілля з США, тобто одного судна-вуглевоз, – йдеться в статті.

  Відзначається, що зараз всі чекають двосторонньої зустрічі між представниками України і США “по стратегічним поставкам вугілля для українських потреб”. Обсяги поставок вугілля в Україну можуть бути переглянуті в бік збільшення після візиту в Україну представників енергетичного відомства США.

  Якщо говорити про енергетичному вугіллі, американці кажуть, що таких суховантажів може бути до 5-6, а при наявності довгострокового контракту в майбутньому році – і більше. Передбачається, що вугілля піде державному” Центренерго “. Але для збільшення видобутку американцями потрібного нам вугілля ключові слова – довгостроковий контракт і гарантії, – підсумовують автори.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.