У Волновасі відкрили біогазовий завод

2585

Біогазовий завод з перервою будували з 2013 року. Він буде вироблятиме електроенергію і тепло за рахунок відходів сільськогосподарського виробництва

Для будівництва заводу компанія ПрАТ “Екопровод” отримала кредит від ЄБРР 4,2 млн євро. За словами генерального директора Івана Мельника будівництво повинно було бути закінчено в 2014 році, але роботи довелося перепинити через бойові дій і нестабільності в регіоні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Новости Донбасса

Незважаючи на запуск, підприємство досі не отримало «зелений тариф» на продаж виробленої електроенергії. Комісія яка повинна ухвалити дане рішення, не може зібратися в повному складі, через що процес затягується.

 • Крім біогазу з відходів сільгоспвиробництва отримуватимуть органічні добрива. Тож відкриття заводу має позитивно вплинути на сільське господарство району і області за рахунок використання органічних добрив та здешевлення вартості зернових. Лабораторія даного заводу здатна робити аналіз родючості грунтів, аналіз якості добрив, кормів, якості води.

  У будівництві брали участь компанії з геранню, Австрії, Італії та України. Сировиною для біогазового заводу служать пожнивні залишки, солома, лушпиння насіння соняшнику і інші відходи очищення насіння. Вони доставляються на завод, завантажуються в спеціальні герметичні біореактори (біогазові установки), де і відбувається процес бродіння, в процесі якого і виділяється біогаз.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.