У цому році Укртрансгаз передбачає реконструкцію 7 магістральних газопроводів в які інвестує близько 3 млрд грн

1395
 • Згідно з затверженого плану розвитку української ГТС на 2018 – 2027 роки, цого року передбачено реконструкцію 7 магістральних газопроводів.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укртрансгазу.

  План 2018 року передбачає реконструкцію 7 магістральних газопроводів. Це «Уренгой – Помари – Ужгород» (2,6 млрд грн), перехід через р. Дністер «Київ – Захід України» (38 млн грн) та «Івацевичі – Долина» (59 млн грн), а також «Долина – Ужгород – Державний кордон» ІІ,  «Мар’ївка – Херсон» ІІ, «Шебелинка –Слов’янськ», «Шебелинка – Дніпро – Одеса» (загальний плановий показник по цих чотирьох об’єктах складає 239 млн грн).

  Доцільність проведення реконструкції об‘єктів ГТС базується на аналізі їхнього технічного стану і завантаженості, в тому числі з урахуванням загрози припинення транзиту російського газу територією України. При розробці Плану компанія також зважала на фактор підтримки розвитку власного видобутку газу в Україні як у теперішньому так і в майбутньому.

  Заплановані роботи з реконструкції та модернізації  на зазначених газопроводах дозволять і надалі забезпечувати повне виконання всіх контрактних зобов`язань перед внутрішніми та зовнішніми замовниками та оптимізувати витрати газу на експлуатацію інфраструктури (ВТВ).

  До участі у реалізації Плану розвитку Укртрансгаз планує залучити якомога більше українських виробників, інженерних і будівельних організацій, постачальників. У результаті це має дати значний потенціал для стимулювання розвитку суміжних галузей.