У СНВО відкрите замовлення на виготовлення підігрівачів паливного і буферного газу для подальшого оснащення родовища «Південний Кемачі»

1608

За повідомленням ведучого менеджера управління по зовнішньоекономічній діяльності СНВО Андрія Мельника, договором озвативается виробництво двох підігрівачів паливного газу і такої ж кількості підігрівачів буферного газу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Відвантаження готової продукції буде проходити по черзі. Зокрема, підігрівачі буферного газу замовник очікує у вересні поточного року.Слідом за ними (в жовтні) в Узбекистан повинен буде відправитися і другий блок передбаченого контрактом обладнання.

 • Дана угода є не першим в рамках поновлення родовища «Південний Кемачі».Сумські машинобудівники були активними учасниками будівництва дотискній компресорної станції на цьому промислі, для оснащення якої виготовили 4 турбокомпресорних агрегату в блочно-контейнерному виконанні: два – одиничною потужністю 8 МВт і ще два – по 18 МВт кожен. З огляду на те, що блакитне паливо, що добувається на родовищі, містить агресивні домішки, підприємство тоді запропонувало замовнику вдосконалений тип компресорів з корозійностійких матеріалів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.