У Рівному розпочали встановлювати «сонячні дерева»

2904

Це конструкції, завдяки яким жителі міста зможуть заряджати гаджети просто на вулиці.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на День.

Вони являють собою стійку, на якій закріплені сонячні панелі, а за формою справді нагадують дерева. Першу таку конструкцію вже змонтували. Вона знаходиться у центрі міста на Алеї Чайки. Вартість цього «сонячного дерева» – 94 тисячі гривень, розповів начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк. Гроші виділили з міського бюджету.

Конструкція працюватиме за таким принципом –  пaнелі будуть збиpати енeргію cонця, перетворювaти її в eлектричну та aкумулювати.  Тож рівняни вже в найближчі дні мaтимуть змoгу підзaрядити від «дерева» свої гaджети, – пояснив Віталій Миронюк.

Загалом у місті облаштують ще дві такі конструкції. Вони знаходитимуться у найбільш велелюдний місцях – у парку «Лебединка», а також на автовокзалі «Чайка».

- РЕКЛАМА -
  • Проект зі встановлення у місті «сонячних дерев» – один із тих, які підтримали в рамках програми «Громадський бюджет Рівного». Так, у її рамках, всі охочі могли подавати на конкурс  власні задуми, які стосувалися розвитку міста. На ті ініціативи, які набрали найбільше голосів серед місцевих мешканців, а також експертів, виділили кошти з міського бюджету.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.