У порту Южний завершили розвантаження першого судна з вугіллям з ПАР

1995

На ДП МТП Южний була завершена розвантаження першої в поточному році партії африканського вугілля для ТЕС ДТЕК.

Перевалка 75 тис.тонн вантажу з Panamax Alexander на підприємстві була виконана з випередженням графіка – за 59 годин. В середньому за добу підприємство відправляє на електростанції близько 100 вагонів з вугіллям.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Більше 17 000 тон вугілля, а це 250 вагонів, вже відвантажено для спалювання на ТЕС. Роботи в ДП організовані таким чином, щоб максимально швидко вивантажувати і відправляти на електростанції вугілля, якого потребує Україна для проходження опалювального сезону. Наступне судно з антрацитом з ПАР ми готуємося прийняти в кінці червня, – нагадав в.о. директора підприємства Віталій Жуковський.

Планується, що ДП МТП Южний щомісяця буде розвантажувати по одному судну типу Panamax з вугіллям з ПАР. Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн.

 • Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП МТПЮ пришвартувався балкер Panamax Alexander. Він доставив в Україну 75 000 тон вугілля для ТЕС ДТЕК. З початку року ДП МТП Южний виконав перевалку 4,32 млн. т. вантажів, з яких близько 1 млн. т. – імпортне вугілля.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.