ТЕС холдингу “ДТЕК” в липні наростили відпуск електроенергії на 12,2%

2718
ДТЕК Дніпроенерго

Теплові електростанції холдингу “ДТЕК” в липні наростили відпуск електроенергії на 12,2% – до 2,834 млрд квт*год

За даними холдингу, ТЕС, що використовують вугілля газової групи, в липні наростили виробництво електроенергії на 10,6% в порівнянні з червнем – до 2,604 млрд квт * год. Також виникла необхідність у збільшенні генерації електроенергії на станціях, що використовують імпортний антрацит: вони в минулому місяці зробили 230 млн кВт * год, що на третину більше, ніж у червні.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Прес-службу компанії

Традиційно літні місяці характеризуються високими стрибками споживання електроенергії в денний час, коли населення масово включає кондиціонери. Такі стрибки покриває гідрогенерація і теплова генерація, в тому числі станції ДТЕК. Одночасно в минулому місяці збільшилося споживання електроенергії через відновлення роботи двох хімічних підприємств в Черкасах та Рівному, – відзначають в ДТЕК.

До складу ДТЕК входять енергогенеруючі компанії “ДТЕК Західенерго”, “ДПЕК Східенерго”, “ДТЕК Дніпроенерго”. Копанія створена у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент”. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.