ТЕС “ДТЕК” в серпні збільшили відпуск електроенергії на 16,4%

1857
ДТЕК Дніпроенерго

Теплові електростанції (ТЕС) “ДТЕК” в серпні збільшили відпуск електроенергії на 16,4% в порівнянні з липнем – до 3,301 млрд кВт-год

За даними компанії, підвищення обсягів генерації викликано зростанням навантаження на енергосистему, яку покривали також антрацитові ТЕС. При цьому в минулому місяці ТЕС, що використовують марку “Г” працювали повним складом і збільшили відпуск на 5,1% в порівнянні з липнем – до 2,737 млрд кВт-год, марку “А” – майже в 2,5 рази, до 0,564 млрд квт -год.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Август для всіх ТЕС” ДТЕК “був досить” спекотним “. По-перше, всі енергоблоки, які працюють на газовому вугіллі, були затребувані енергосистемою України. По-друге, ми змушені були включати ТЕС на дефіцитному антрациті для того щоб повною мірою забезпечити потреби країни в електроенергії “, – наводяться в повідомленні слова директора з генерації” ДТЕК Енерго “Сергій Куріленко.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент”. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.