Сумське НВО розгорнуло випуск атомної продукції на замовлення німецької компанії Krantz

2180

Згідно з підписаним наприкінці липня договором із компанією Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz (Німеччина), у ПАТ «Сумське НВО» налагодили виробництво партії корпусів аерозольно-йодних фільтрів.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Контрактом, зокрема, передбачається постачання чотирьох одиниць такого обладнання. Воно буде застосоване на Южно-Українській АЕС, де компанія Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz проводитиме оновлення системи примусового фільтрованого скидання парогазової суміші з герметичної оболонки, котра відповідає за безпеку атомної електростанції.

 • Даний контракт терміновий – відвантажити готові вироби сумські машинобудівники мають протягом трьох місяців. Власне, перші на черзі – вісім опорних рам головного фільтра, що входять до складу постачання. Завершити роботу над ними необхідно у першій декаді вересня. Решта ж устаткування розділена на два подальші транші – у жовтні та листопаді поточного року.

  Як інформує провідний менеджер бюро продажів устаткування для АЕС Олексій Марченко, у разі успішної реалізації контракту він може стати, по-перше, гарним поштовхом у процесі налагодження співробітництва з новим замовником у атомній сфері, а, по-друге, принести низку інших подібних угод.

  Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz обрала нас в якості партнера, доручивши виготовлення низки відповідальних складових аерозольно-йодних фільтрів. Якщо ми вдало виконаємо проект, то німецька компанія буде готова розвивати з нами співпрацю. До того ж аналогічна продукція затребувана й на інших вітчизняних АЕС, – зазначає Олексій Євгенович.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.