Сумське НВО розгорнуло випуск атомної продукції на замовлення німецької компанії Krantz

2138

Згідно з підписаним наприкінці липня договором із компанією Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz (Німеччина), у ПАТ «Сумське НВО» налагодили виробництво партії корпусів аерозольно-йодних фільтрів.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Контрактом, зокрема, передбачається постачання чотирьох одиниць такого обладнання. Воно буде застосоване на Южно-Українській АЕС, де компанія Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz проводитиме оновлення системи примусового фільтрованого скидання парогазової суміші з герметичної оболонки, котра відповідає за безпеку атомної електростанції.

- РЕКЛАМА -
 • Даний контракт терміновий – відвантажити готові вироби сумські машинобудівники мають протягом трьох місяців. Власне, перші на черзі – вісім опорних рам головного фільтра, що входять до складу постачання. Завершити роботу над ними необхідно у першій декаді вересня. Решта ж устаткування розділена на два подальші транші – у жовтні та листопаді поточного року.

  Як інформує провідний менеджер бюро продажів устаткування для АЕС Олексій Марченко, у разі успішної реалізації контракту він може стати, по-перше, гарним поштовхом у процесі налагодження співробітництва з новим замовником у атомній сфері, а, по-друге, принести низку інших подібних угод.

  Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz обрала нас в якості партнера, доручивши виготовлення низки відповідальних складових аерозольно-йодних фільтрів. Якщо ми вдало виконаємо проект, то німецька компанія буде готова розвивати з нами співпрацю. До того ж аналогічна продукція затребувана й на інших вітчизняних АЕС, – зазначає Олексій Євгенович.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here