Сонячні жалюзі від українського виробника SolarGaps вийдуть в масове виробництво

1966

Український стартап розумних жалюзі SolarGaps вже зібрав на Кікстартері заявлену суму в $50 тис., яка необхідна для запуску масового виробництва

Про це повідомляється на сторінці SolarGaps на Кикстартере. Передає Цікавості.

«Станом на 29 травня стартап зібрав $53,228 тис. з необхідних 50 тисяч. Інвестиції здійснили 217 вкладників. До кінця збору коштів у SolarGaps залишається ще 16 днів,» — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, SolarGaps буде одним з проектів, який буде представляти Україну на виставці альтернативної енергетики в Казахстані «Астана Експо-2017».

SolarGaps є українським стартапом у сфері відновлюваної енергетики — винахід було спроектовано для концепції енергонезалежного будинку. Жалюзі обладнані сонячними панелями і автоматично змінюють кут нахилу в залежності від висоти сонця. Винахід може виробляти до 100 кВт-год. електроенергії на місяць.

- РЕКЛАМА -
  • За умовами платформи Кікстартер, заявник отримує інвестиції тільки в тому випадку, якщо за відведений термін зібрав всю заявлену суму або більше.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here