Сонячні електростанції з’являться ще у чотирьох районах Дніпропетровщини

2570
Фото з вільних джерел

Протягом двох наступних років ще у чотирьох районах Дніпропетровської області побудують сонячні електростанції. Зокрема, електростанції з’являться у Нікопольскому, Широківському, Криворізькому та Софіївському районах.

На даний момент, за повідомленнями ДніпроОДА, вже розпочато роботи з будівництва СЕС у Нікополі. Повідомляє Національний промисловий портал.

«Дніпровщина – найпотужніший промисловий регіон України. Ми споживаємо кожен п’ятий кіловат електроенергії та п’ятий кубометр газу. Тому в нашій області використання альтернативних джерел енергії особливо актуальне.», – розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Керівництво Дніпропетровщини активно займається розвитком енергоощадливих технологій. Лише за два роки 40 котелень області було переведено на тверде паливо, загалом зараз їх налічують 100.

  • Серед них найпотужніша в Україні твердопаливна котельня, що опалює чотири лікарні. Результатом таких заходів стало зменшення споживання за останні п’ять років газу на 34%, електроенергії – на 9%.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here