Сільськогосподарська компанія «Даноша» планує завершити будівництво другого біогазового заводу у 2019

2186

Про це розповів керівник заводу Іван Кальковець, передає Агравері.

«Перший завод по виробництву біогазу ми запустили восени 2013 року, а з початку 2014 року завод вийшов на проектну потужність, яка становить 1200 кВт/год електричної енергії. Таким чином ця установка може постачати 7,8 млн кВт електроенергії та 6,3 млн кВт тепла на додачу до власного споживання», ― розповів Кальковець.

Він додав, що у 2016 році цей завод почав працювати згідно з сертифікатом «зеленого» тарифу, завдяки чому став не тільки екологічним, а й вигідним економічно.

«Другий біогазовий завод буде такої ж потужності, що і діючий, тобто 1,1 МВт. На цьому заводі вироблятиметься близько 13,000 м3/день біогазу», ― зазначив керівник заводу.

«У процесі планування та будівництва нового заводу враховували досвід попередніх років та використовували новітні технологічні досягнення. Завдяки можливості використовувати досконаліші системи в роботі заводу його вартість можливо здешевити мінімум на 20% у порівнянні з першим заводом, сума інвестицій в який становила €5,9 млн», ― додав Кальковець.

 • За його словами, наразі проводяться роботи зі зняття та перенесення верхнього родючого шару ґрунту.

  Керівник заводу додав, що компанія планує завершення цього проекту у 2019 році.


  «Даноша» — українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам та була створена в червні 2004 року в с. Копанки неподалік від міста Калуш (Івано-Франківська обл.). «Даноша» є сестринською компанією сільськогосподарського підприємства Poldanor S. A. в Польщі. Власники компанії мають багаторічний досвід у створенні та керівництві сучасними та прибутковими сільськогосподарськими підприємствами на теренах Данії, Польщі та інших країн Північної Європи.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.