Шахти галичини забезпечили відвантаження високоякісного вугілля на потреби енергетики

2251

За січень – червень 2017 року при плановій зольності 47,1% фактична зольність видобутого шахтами вугілля склала 44,9%, що нижче планової на 2,2%.

Проведений аналіз засмічення вугілля породою за січень – червень 2017 року показав, що основними факторами засмічення вугілля та збільшення зольності є складні гірничо-геологічні умови в очисних вибоях.

Шахти «Великомостівська», «Межирічанська», «Лісова», «Степова» забезпечили відвантаження високоякісного вугілля на потреби енергетики. Так, загалом відвантажено 186,8 тис.т. рядового вугілля. Фактична зольність 29,0%, при середній нормі зольності 35,0%.

- РЕКЛАМА -
 • На збагачувальну фабрику «Червоноградська» ПАТ «Львівська вугільна компанія» шахтами ДП «Львіввугілля» відвантажено 389,4 тис.т. рядового вугілля з фактичною зольністю 53,4 %, з якого отримано 129,3 тис.т. вугільного концентрату.

  На протязі січня – червня 2017 року випадків відвантаження рядового вугілля з перевищенням встановлених норм показників якості не зафіксовано.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here