Шахти галичини забезпечили відвантаження високоякісного вугілля на потреби енергетики

2319

За січень – червень 2017 року при плановій зольності 47,1% фактична зольність видобутого шахтами вугілля склала 44,9%, що нижче планової на 2,2%.

Проведений аналіз засмічення вугілля породою за січень – червень 2017 року показав, що основними факторами засмічення вугілля та збільшення зольності є складні гірничо-геологічні умови в очисних вибоях.

Шахти «Великомостівська», «Межирічанська», «Лісова», «Степова» забезпечили відвантаження високоякісного вугілля на потреби енергетики. Так, загалом відвантажено 186,8 тис.т. рядового вугілля. Фактична зольність 29,0%, при середній нормі зольності 35,0%.

 • На збагачувальну фабрику «Червоноградська» ПАТ «Львівська вугільна компанія» шахтами ДП «Львіввугілля» відвантажено 389,4 тис.т. рядового вугілля з фактичною зольністю 53,4 %, з якого отримано 129,3 тис.т. вугільного концентрату.

  На протязі січня – червня 2017 року випадків відвантаження рядового вугілля з перевищенням встановлених норм показників якості не зафіксовано.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.