Протягом першої половини 2017 року в Україні побудовано 79 об’єктів відновлювальної енергетики

1919
Eco Energy

Сума загальних інвестицій в ці проекти перевищила €210 млн

Потужності вітропарків зросли за цей період на 4,7%,  до 458,7 МВт; сонячних електростанцій на 23%,  до 705 МВт. За вказаний період було побудовано 67 нових сонячних електростанцій. Такі дані представлені в аналітичному звіті, підготовленому експертною групою IB Centre.

Станом на 1 червня 2017 р загальні потужності відновлювальних джерел електроенергії в Україні, включаючи об’єкти сонячної та вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біомасі (біогазі) склали 1461,7 МВт. Про це передає ibcentre.org.

За даними звіту, до кінця 2017 року в Україні буде реалізовано, ще понад 70 нових інвестиційних проектів у сфері відновлювальної енергетики. Загальна потужність об’єктів становитиме понад 430 МВт. За підсумками 2017 року частка потужностей об’єктів відновлювальної енергетики в енергобалансі України може сягнути 4,34%


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.