Потужності сонячних панелей домогосподарств України в 2016 р зросли у 7 разів

1715

Загальний обсяг встановленої потужності сонячних панелей українських домогосподарств за підсумками 2016 року зріс майже в 7 разів – з 2,2 МВт по до 16,7 МВт.

Про це йдеться в повідомленні Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з посиланням на слова глави відомства Сергія Савчука, повідомляє Національний промисловий портал.

У 2016 році майже в 4 рази збільшилася кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі, в порівнянні з 2015 роком, а саме – з 244 до 1109 домогосподарств, – наголошується в релізі.

У презентації відомства уточнюється, що якщо за підсумками першого кварталу минулого року потужність сонячних панелей домогосподарств становила 3,4 МВт, то за підсумками півріччя вона досягла 5,06 МВт, а ще через три місяці – 7,9 МВт, після чого більш ніж подвоїлася до кінця року.

 • Що стосується числа домогосподарств з сонячними панелями, то в першому кварталі минулого року їх кількість зросла на 54, у другому – на 132, у третьому – на 195, а в четвертому – на 484.

  Держенергоефективності вказало, що домогосподарства стали встановлювати більш потужні панелі, ніж раніше.

  Переходячи на електроенергію з енергії сонця, власники домогосподарств не тільки дбають про власну енергонезалежності, а й заробляють на цьому, продаючи надлишок згенерованої електроенергії в мережу по” зеленому “тарифу, – прокоментував ситуацію С.Савчук.

  Згідно з даними презентації, всього в Україні 6,5 млн житлових індивідуальних будівель.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.