ПАТ «Запоріжтрансформатор» виконав поставку 5 реакторів в Малайзію

1883

ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) виконав поставку обладнання в Малайзію, підстанція Bentong South, для Tenaga Nasional Berhad – найбільшої малайзійської компанії в сфері енергетики.

Обсяг контракту: 3 реактора РТМ-125000/500, 2 реактора РОМ-1000/245, а також шеф-нагляд за монтажем і пуском обладнання в експлуатацію. Повідомляє Національний промисловий портал.

Контракт був отриманий в результаті серйозної конкурентної боротьби і містив такі специфічні вимоги, як проведення дизайн-рев’ю, приїзд інспекторів замовника на контрольні точки виготовлення й огляд приймально-здавальних випробувань представником міжнародної лабораторії CESI, Італія. Після успішних заводських випробувань обладнання було відвантажено в порт Чорноморськ і далі в малайзійський порт Кланг.

 • Відразу ж після доставки реакторів на об’єкт фахівцям сервісного центру ЗТР належить провести злагоджену роботу з нагляду за монтажем і пуском обладнання в стислі терміни.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.