ПАТ «Запоріжтрансформатор» виконав поставку 5 реакторів в Малайзію

1830

ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) виконав поставку обладнання в Малайзію, підстанція Bentong South, для Tenaga Nasional Berhad – найбільшої малайзійської компанії в сфері енергетики.

Обсяг контракту: 3 реактора РТМ-125000/500, 2 реактора РОМ-1000/245, а також шеф-нагляд за монтажем і пуском обладнання в експлуатацію. Повідомляє Національний промисловий портал.

Контракт був отриманий в результаті серйозної конкурентної боротьби і містив такі специфічні вимоги, як проведення дизайн-рев’ю, приїзд інспекторів замовника на контрольні точки виготовлення й огляд приймально-здавальних випробувань представником міжнародної лабораторії CESI, Італія. Після успішних заводських випробувань обладнання було відвантажено в порт Чорноморськ і далі в малайзійський порт Кланг.

- РЕКЛАМА -
  • Відразу ж після доставки реакторів на об’єкт фахівцям сервісного центру ЗТР належить провести злагоджену роботу з нагляду за монтажем і пуском обладнання в стислі терміни.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.