ПАТ «Укргазвидобування» планує модернізувати Шебелинський ГПЗ для збільшення об’ємів переробки нафти

3274

ПАТ «Укргазвидобування» планує переобладнати резервуарний парк Шебелинського ГПЗ під прийом до 150 тис. тонн нафти в рік.

Тендер на виконання ТЕО проекту оголошено 29 січня о системі ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

Реконструкція передбачає перепрофілювання конденсатних резервуарів під прийом нафти, модернізацію їх системи обігріву і термоізоляції.

- РЕКЛАМА -
 • Планується, що реконструкція торкнеться не тільки резервуарного парку сировини, але і системи трубопроводів роздільної відвантаження продукції і зливно/наливних естакад.

  Компанія розраховує, що ТЕО проекту буде закінчено до квітня 2019 року. Після цього будуть визначені терміни будівництва.

  Нагадаємо, в 2017 р Шебелинський ГПЗ вперше прийняв на переробку 11 тис. тонн нафти Azeri Light, а також 2 тис. тонн Urals. До цього завод переробляв нафту українських родовищ власного видобутку (79,6 тис. тонн до 2017 року).

  За словами директора по комерції «Укргазвидобування» Сергія Федоренка, поточні потужності з прийому нафти обмежені 100 тис. тонн на рік.

  В ході свого виступу на Petroleum Ukraine 2017 С.Федоренко повідомив про плани у 2017 році імпортувати близько 60 тис. тонн сирої нафти.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here