ПАТ “Турбоатом” виконав замовлення на виготовлення обладнання для Вірменської АЕС

1823

Наприкінці січня 2018 року представники Вірменської АЕС здійснили приймання обладнання для модернізації турбін К-220-44.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ПАТ “Турбоатом”.

В цілому замовнику було здано: проміжну збірку одного з двох циліндрів низького тиску, механічну обробку вузлів модернізації, запасні частини вузлів системи регулювання. Наразі обладнання передано до складально-випробувального цеху № 73 для підготовки до відправки.

 • В ході інспекції здійснювався контроль геометричних розмірів обладнання на відповідність кресленням і всієї необхідної документації. Сторони підписали протокол про відповідність всіх контрольованих параметрів вимогам контракту. Варто відзначити, що відправлення ЦНТ-2 було заплановано у березні поточного року, але спеціалісти ПАТ “Турбоатом” виготовили обладнання з випередженням графіку.

  Також у квітні планується відправлення на станцію циліндру низького тиску № 1 та циліндру високого тиску. Таким чином, до травня 2018 року підприємство повністю поставить на Вірменську АЕС все необхідне обладнання для першої з двох турбін, що модернізуються.

  Контракт з Мецаморською (Вірменською) АЕС було укладено підприємством у березні 2017 року. Згідно з ним ПАТ “Турбоатом” здійснює модернізацію двох турбін К-220-44 номінальною потужністю 220 МВт на енергоблоці № 2 атомної станції. Дана модернізація спрямована на приріст потужності, збільшення міжремонтного періоду і терміну служби турбін.

  Вірменська АЕС – атомна електростанція, побудована за часів СРСР на території Вірменської РСР поблизу міста Мецамор. Складається з двох енергоблоків з реакторами типу ВВЕР-440. Встановлена ​​теплова потужність одного блоку становить 1375 МВт, електрична потужність – 440 МВт. ПАТ “Турбоатом” приймало безпосередню участь у розвитку атомної енергетики Вірменії. Так, у період з 1974 по 1979 р.р. для Вірменської АЕС харківське підприємство поставило 4 турбіни потужністю 220 МВт.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.