ПАТ “Турбоатом” виготовило обладнання для Південноукраїнської АЕС

3182

У червні 2017 року ПАТ “Турбоатом” виготовило та відвантажило два корпуси конденсатора ряду Б, що містить по вісім модулів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посіланням на прес-службу підприємства.

Згідно контракту для блоку № 1 Південноукраїнської АЕС (Україна) “Турбоатом” виготовив два корпуси ряду Б конденсатора турбіни К-1000-60/1500 потужністю 1000 МВт, кожен з яких містить по 8-м модулів. Перед цим представнику замовника були здані контрольні збірки з охолоджуючими трубками. Раніше на станцію були відвантажені корпуси 3Б та 3А. За договором до кінця 2017 р. “Турбоатом” виготовить ще два корпуси.

 • Модернізація дозволить турбоагрегату працювати на номінальній потужності при змінах температури охолоджуючої води та подовжити термін служби енергоблоку.

  Нагадаємо, що в лютому поточного року модернізований ПАТ “Турбоатом” енергоблок № 2 був вперше виведений на рівень електричної потужності 1050 МВт.

  Південноукраїнський енергетичний комплекс розташований на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Південноукраїнська АЕС (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати сумарною потужністю 9,8 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат № 3).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.