ПАТ “Турбоатом” виготовило обладнання для Південноукраїнської АЕС

3145

У червні 2017 року ПАТ “Турбоатом” виготовило та відвантажило два корпуси конденсатора ряду Б, що містить по вісім модулів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посіланням на прес-службу підприємства.

Згідно контракту для блоку № 1 Південноукраїнської АЕС (Україна) “Турбоатом” виготовив два корпуси ряду Б конденсатора турбіни К-1000-60/1500 потужністю 1000 МВт, кожен з яких містить по 8-м модулів. Перед цим представнику замовника були здані контрольні збірки з охолоджуючими трубками. Раніше на станцію були відвантажені корпуси 3Б та 3А. За договором до кінця 2017 р. “Турбоатом” виготовить ще два корпуси.

- РЕКЛАМА -
  • Модернізація дозволить турбоагрегату працювати на номінальній потужності при змінах температури охолоджуючої води та подовжити термін служби енергоблоку.

    Нагадаємо, що в лютому поточного року модернізований ПАТ “Турбоатом” енергоблок № 2 був вперше виведений на рівень електричної потужності 1050 МВт.

    Південноукраїнський енергетичний комплекс розташований на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Південноукраїнська АЕС (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати сумарною потужністю 9,8 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат № 3).


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.