Ощадбанк інвестує 57 млн євро в будівництво сонячних станцій і біогазових установок в 2018 році

2224

У 2018 році Ощадбанк має намір надати понад 57 млн євро на будівництво біогазових установок і сонячних електростанцій загальною потужністю 69,7 МВт.

Таким чином, держбанк планує збільшити фінансування проектів відновлюваної енергетики із залученням кредитних ліній Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку на 30% в порівнянні з поточним роком, передає Незалежна асоціація банків України. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Зокрема, Ощадбанк планує виділити 30 млн євро на установку біогазових установок потужністю 34,7 МВт у Волинській, Чернігівській та Сумській областях та 27,5 млн євро в сонячні електростанції потужністю 35 МВт в Дніпропетровській області.

Сьогодні підтримка проектів в сфері відновлюваної енергетики – це реальний внесок в енергетичну незалежність України, зазначає голова правління Ощадбанк Андрій Пишний.

Ми впевнено рухаємося в рамках реалізації державної енергетичної стратегії і фінансуємо стратегічно важливі галузі економіки України, – підкреслив він. – До кінця 2017 року планується виділити 12,79 млн євро в три проекти з будівництва сонячних електростанцій потужністю 22,5 МВт в Одеській, Вінницькій та Херсонській областях.

 • На даний момент Ощадбанк вже надав 161 млн євро на реалізацію проектів альтернативної енергетики загальною потужністю 77,6 МВт. Фінансування відбулося в тому числі за участю експортних агентств. Зокрема, кілька років тому банк надав кошти на будівництво біогазових установок, які виробляють електроенергію на полігонах твердих побутових відходів в Житомирській і Миколаївській областях.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.