Один з найбільших в світі трейдерів вийшов на ринок газу України, – ЗМІ

1703

Компанія Trafigura, що вважається третім за обсягами енерготрейдером в світі, з листопада 2016 року почала торгувати природним газом на внутрішньому ринку України.

Trafigura в листопаді почала закуповувати природний газ у Європі і реалізовувати його на споживачам в Україні. Ресурс купується у польській ONICO Energia Spolka. Обсяги імпорту, як повідомляється, незначні і не перевищують 5 млн кубометрів на місяць про це повідомляє бизнес цензор.

Всі операції проводяться через українську дочірню компанію Trafigura – “Трафігура Юкрейн”, зареєстровану в Києві в липні 2016 року.

- РЕКЛАМА -
  • Trafigura – зареєстрована в Нідерландах компанія, яка спеціалізіруюется на торгівлі металами, нафтою і мінеральними добривами. Виручка компанії в 2016 році склала $ 98,1 млрд.

    Як повідомлялося, французька компанія Engie Energy Management з 1 січня почала самостійно постачати природний газ в Україну через територію Польщі.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.