Новий оператор ГТС розпочне повноцінно функціонувати у першому кварталі 2018 року

1928

Новостворений оператор газотранспортної мережі України – ПАТ «Магістральні газопроводи України» розпочне повноцінно функціонувати з першого кварталу 2018 року.

Такий прогноз озвучив сьогодні під час прес-конференції в Будинку Уряду заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Прокопів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ПАТ «Магістральні газопроводи України».

Якщо рішення стокгольмського арбітражу буде прийняте у листопаді поточного року, тоді новий оператор ГТС запрацює у першому кварталі 2018 року,уточнив Прокопів.

За словами чиновника Міністерство енергетики та вугільної промисловості України послідовно реалізовує план корпоративного управління оператора національної газотранспортної системи та планує cвоєчасно завершити розпочату реформу, яка регламентується Постановою Кабінету Міністрів України №496 від 01 липня 2016 року.

 • Серед найбільших досягнень за останній рік стало утворення підприємства ПАТ«Магістральні газопроводи України», затвердження плану дій щодо його корпоративного управління та переліку необхідних активів, які задіяні у газотранспортній роботі.

  Разом з ними будуть передані газосховища та сервісні служби, структура яких в подальшому буде оптимізована.

  За попередньою інвентаризаційною оцінкою ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» має передати ПАТ«Магістральні газопроводи України» державне майно загальною вартістю 329 мільярдів гривень, а також власне майно у розмірі 28 млрд. грн.

  Активи які будуть передані новоствореному оператору будуть уточнені 01 вересня 2017 року після проведення чергової інвентаризації майна ПАТ«УКРТРАНСГАЗ».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.