Норвегія має намір збільшити інвестиції в енергетичний сектор України

1673
 • Норвегія розглядає можливість розширення інвестицій в енергетичний сектор України.

  про це заявила міністр закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде (Ine Marie Eriksen Søreide), передає Інтерфакс-Україна.

  Ми продовжимо надавати підтримку енергоефективності, реформам, нашому діалогу з “Нафтогазом”, корпоративного управління … Ми також дивимося на те, як нам розширити цю підтримку, – сказала І.Еріксен Сёрейде в ході Другої міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходить в середу в Копенгагені (Данія).

  Вона зазначила, що реформаторські зусилля України в останні роки стимулюють потік інвестицій в енергетичний сектор України, зокрема, у відновлювану енергетику.

  Однак ми б хотіли, щоб більше інвестицій проходило між Україною і Норвегією в обох напрямках, – додала глава норвезького МЗС, підкресливши при цьому, що інвестиції можуть бути можливими як результат ефективних структурних реформ.

  По-справжньому незалежний Антикорупційний суд стане лише каталізатором приватних інвестицій, – сказала вона.

  При цьому І.Еріксен Сёрейде вказала на те, що навіть передвиборні настрої не повинні перешкодити Україні реалізувати поставлені цілі, щоб очікування західних партнерів залишилися на високому рівні.