Найбільша вітроелектростанція України згенерувала 608,4 млн КВт електроенергії

1992

У 2016 році віпуск “зеленої” електроенергії Ботієвської ВЕС, підрозділи ДТЕК ВДЕ, склав 608,4 млн кВт. Такої кількості енергії досить для забезпечення електрикою трьох районів Запорізької області (Бердянського, Приазовського і Приморського) протягом року.

В результаті діяльності вітроелектростанції було зекономлено 152,7 млн ​​м3 газу, а викиди вуглекислого газу (CO2) в атмосферу знизилися на 646 тис. т. Повідомляє Національний промисловий портал. з посиланням на Индустриалка.

Відпустка електроенергії в порівнянні з 2015 р знизився на 25,6 млн КВт\г або 4%. Причина – зниження швидкості вітру на майданчику. Коефіцієнти готовності вітроелектроустановок (ВЕУ) і обладнання інфраструктури ВЕС становлять близько 99% (при плані 98%), що перевищує навіть середньосвітові показники. Це свідчить про правильно організованої експлуатації і високої надійності роботи ВЕУ й устаткування інфраструктури станції.

- РЕКЛАМА -
 • Протягом року ДТЕК ВДЕ цілеспрямовано працював над підвищенням надійності експлуатації Ботієвської станції. Для цього в структурі компанії було створено сервісний підрозділ Вінд Тих, що забезпечує технічне обслуговування вітропарку. З 2016 року був підписаний договір з світовим лідером в області технологій для електроенергетики та автоматизації компанією ABB, що гарантує високий коефіцієнт готовності інфраструктури Ботієвської ВЕС.

  “Завдяки правильному вибору партнерів, оптимізації робіт з обслуговування обладнання, злагодженої та професійної роботи команди ми підвищили ефективність експлуатації станції, – зазначила директор” Вінд Пауер “Вікторія Сиромятова

  Ключовими завданнями на 2017 рік є Підтримка ефективної роботи Ботієвської ВЕС, будівництво нових об’єктів і диверсифікація портфеля проектів в інших секторах ринку ВДЕ “.

  Ботієвська вітрова електростанція потужністю 200 МВт- Сама Велика вітроелектростанція України, Входить в п’ятірку найбільших і східній ВЕС Центральної Європи. Вітропарк складається з 65 Турбін 3,075 потужністю МВт кожна виробництва датської компанії Vestas на карті компанії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here