Найбільша ТЕС Харківської області відмовляється від антрациту

4746

Завершена розробка проекту переробки двох енергоблоків Зміївської ТЕС (Харківська обл.) На споживання газового вугілля замість антрациту. Про це повідомили в ТОВ “Котлотурбопром” (Харків), який бере участь в проекті переробки ТЕС на новий вид вугілля.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Енергетика України.

Як уточнили в компанії, реконструюються котли ТП-100 енергоблоків 200 МВт №2 і 5. Буде поставлено 540 тонн вузлів і елементів для їх реконструкції, уже виготовлено 340 тонн. Виробництво металоконструкцій налагоджено на Харківському котельно-механічному заводі. Планується замінити пальники, змонтувати газопроводи, два нових димососа і.т.д.

 • У компанії повідомили, що блок №2 ТЕС планується ввести в експлуатацію 1 вересня 2017 року, блок №5 – 15 жовтень 2017 року. Вартість проекту – 204,4 млн.грн.

  У ситуації, що склалася на ринку енергетичного палива України переробки енергоблоків ТЕЦ на газове вугілля – одне з антикризових напрямків роботи, – відзначили в компанії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  2 КОМЕНТАРІ

  1. “Переклад” це “пєрєвод” кацапською Гугль-транслейт переклав?

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.