На Старобешівській ТЕС відновили ремонтну базу для виконання робіт по електронасос

1548

Раніше на Старобешівській ТЕС працювала окрема бригада, що спеціалізувалася на капітальному ремонті внутрішніх корпусів живильних і конденсатних насосів. Однак з часом ці специфічні роботи почав виконувати персонал підрядної організації в заводських умовах. Повідомляє Національний промисловий портал.

З 2014 року логістичні операції з відправки й отримання обладнання значно ускладнені, отже, на станції прийнято рішення відновити ремонтну базу і провести навчання спеціалістів, щоб виконувати роботи власними силами. Тепер розборку, дефектацію, ремонт і зборку ЖЕН і КЕН будуть виконувати безпосередньо на підприємстві. На місці демонтованого генератора блоку №3 першої черги станції вже змонтовано стенд-майданчик для ремонту внутрішніх корпусів ЖЕН. Підготовлено кадри – зі складу бригади з ремонту живильних і конденсатних насосів виділено трьох слюсарів, які опановують тонкощі ремонту внутрішніх корпусів під наглядом провідного інженера цеха з ремонту турбінного обладнання Володимира Гречкосія.

За словами наставника, для виконання цієї роботи необхідні неабиякі фізичні зусилля, знання устрою механізму, ремонтне оснащення і спецінструмент.

- РЕКЛАМА -
 • Зараз нова бригада займається розборкою і дефектацією внутрішніх корпусів двох живильних насосів, що потребують капітального ремонту. Після цього будуть закуповуватись запчастини. Самостійно виготовляти запчастини до ЖЕН і КЕН на станції поки не беруться – вони мають складні конфігурації, в їх виробництві застосовується дорогий метал. Після того, як спеціалісти отримають необхідні деталі, почнуть збирати обладнання. На Старобешівській ТЕС підрахували, що такий ремонт економить не лише час, але і гроші підприємства, що в сьогоднішніх умовах є особливо актуальним.

  Крім того, на електростанції тепер є свої спеціалісти необхідного профілю, які, виконуючи практичні завдання, зможуть швидко підвищити кваліфікацію, щоб забезпечити оптимальний стан насосного парку ТЕС.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here