На Полтавщині збудують сонячну електростанцію потужність якої становитиме 32 МВт

2096

Зустріч з корейським інвестором вже провели у департаменті будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації

Корейські інвестори вже мають великий досвід роботи в альтернативній енергетиці. Вони зацікавилися енергетичним потенціалом України та планують розвивати тут сонячну енергетику і надалі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Урядовий Кур’єр.

Поки що інвестори визначаються з місцем розташування електростанції, потужність якої становитиме 32 мегавати. В тому, що важливий об’єкт буде споруджено, ніхто не сумнівається.

Полтавщина завжди відкрита до інвестицій. Така міжнародна співпраця — найкраще підтвердження цього. Ми зацікавлені, щоб у нашу область заходили іноземні підприємства й інвестували у її розвиток, — каже голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

- РЕКЛАМА -
  • Нагадаємо, що у жовтні в Полтаві відбувся Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості». Метою форуму було показати економічний потенціал області на всеукраїнській та міжнародній аренах. На заході зібралися представники уряду, урядових дорадчих органів, які займаються питаннями експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес-кіл, фінансових, наукових і громадських інституцій.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.