На Львівщині на місці колишнього хімічного заводу побудують сонячну електростанцію

3148

Європейський банк розвитку та реконструкції (ЄБРР) і Фонд чистих технологій (Clean Technology Fund, CTF) прокредитують будівництво сонячної електростанції у Львівській області.

ЄБРР надасть 10-річний кредит на суму 17,3 млн євро, а CTF – 11-річну позику в розмірі 6,9 млн євро. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

СЕС потужністю 36 МВт “Енергопарк Яворів” буде побудована на місці колишнього хімічного заводу недалеко від села Терновиця в Яворівському районі Львівської області. На другому етапі потужність станції подвоїться до 72 МВт.

- РЕКЛАМА -
 • Основна частка акцій компанії “Енергопарк Яворів” (90%) належить львівському підприємцю Зіновію Козицькому, по 5% акцій належить його синам – Максиму і Степану.

  Ділянка під будівництво сонячної станції був орендований на 49 років у Львівській облгосадіміністраціі ще в 2013 році.

  ЄБРР вже профінансував будівництво двох вітряних електростанцій Козицького поруч з містом Старий Самбір (Львівська обл.). При цьому основним бізнесом родини Козицького є видобуток нафти і газу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here